Şirinevler Avrupa yakasından bayan Suzanna

Şirinevler Avrupa yakasından bayan Suzanna
Avrupa yakası Şirinevler'de bulunan siz değerli beyler kucak dolusu selamlarımı ve sevgilerimi iletiyorum. İsmim Suzanna, İstanbul Şirinevlerden burada bulunuyorum. Bu yüzden, İstanbul Şirinevler'de yer alan ve tarafınızdan gerçekleşecek olan arkadaşlık adına "Şirinevler escort" olarak bir çok programınıza "refakat" edebildiğimden dolayı ve bu profil sayfasını açıyorum.

Şuanda incelemekte olmuş olduğunuz bilgilerimin yer almış olduğu ve yakın zaman tarihine ait olan resimlerimin bulunduğu profil sayfamda, hakkımda bir çok şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. İncelemiş olduğunuz bilgilerim ve resimlerim dışında kesinlikle bir başka bayan arkadaş ile görüşmeyecek siniz. Olası bir durumda ve tarafınızdan gerçekleşmiş olan arkadaşlık adına görüşme programınızda, resimlerim dışında bir başka bayan arkadaşın refakat etmiş olduğunu düşünürseniz, o zaman arkadaşlık adına gerçekleştirmiş olduğumuz görüşme programını sonlandırabilirsiniz.

Yalnız, aramış olduğum beyefendi kriteri dışında bakımsız ve kadın ruhundan anlamayan beyler ile görüşme programı içerisinde olursam ve benimde, o zaman arkadaşlık adına gerçekleşmiş olan programın iptal etme ihtimalini hatırlatırım. Her türlü kültür düzeyinde sohbetlerin olmuş olduğu ve daha önce yaşamamış olduğunuz mutlulukların olmuş olduğu arkadaşlık adına olan görüşme programınız hakkında yada diğer bilgi için, bana dilediğiniz vakit ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileklerim ile, sağlıcakla kalınız.