C Vitamini İçeren Ev Yapımı Maskeler

C Vitamini İçeren Ev Yapımı Maskeler
C vitamini kozmetik ürünlerini yüze uygulamak fark yaratır, ancak ev yapımı alternatifleri de tercih edebilirsiniz. Bakımlı Şirinevler escort bayanlar her zaman dikkat ettikleri cilt bakımlarında bol bol C vitamini maskesi kullanır. Akşamları temiz ve pul pul dökülmüş yüze aşağıdaki iki C vitamini yüz maskesinden birini uygulayın. Haftada bir kez C vitamini yüz maskelerini kullanın.

Sıkılaştırıcı ve parlatıcı C vitamini yüz maskesi


Yumurta sarısının besleyici özelliklerini, baldan gelen hidrasyonu ve C vitamininin antioksidan ve ışıltılı gücünü yüz üzerinde birleştirerek, yapımı kolay bir C vitamini yüz maskesi oluşturabilirsiniz.

Malzemeler:

Bir yumurta sarısı

1 çay kaşığı bal

1 C vitamini tableti

Yumurta sarısını bal ile homojen bir karışım elde edene kadar çırpın, C vitamini tabletini bir kaşık suda eritin ve C vitamini yüz maskesinin geri kalanına ekleyin. Sünger veya fırça ile temiz yüze uygulayın ve 15 dakika bekletin. Sıcak su ile çıkarın.

Portakallı besleyici C vitamini yüz maskesi


Hızlı ve kolay hazırlanabilen bu C vitamini yüz maskesi, nem sağlar ve yüzü arındırır. Bunu yapmak için ihtiyacınız olacak malzemeler şöyledir:

1 çay kaşığı bal

Portakal suyu, taze sıkılmış

Homojen bir karışım elde edene kadar her iki malzemeyi karıştırın, temiz, pul pul dökülmüş yüze uygulayın ve 15 dakika bekletin. Sıcak su ile çıkarın.

Yüze C vitamini uygulamanın birçok yolu vardır: C vitamini serumu, C vitamini yüz kremi, C vitamini yüz kremi ve C vitamini yüz maskelerinin tümü daha genç, daha parlak görünen bir yüz elde etmenize yardımcı olabilir.